Indesit INKH 1361 XBR4E Refrigerator, E, Freestanding, Combi, Height 1.865m, Fridge 107L,
- TootjadINDESIT
- Mudel: INKH 1361 XBR4E
- Saadavus: 1
-
405€
Indesit INKH 1361 XBR4E Refrigerator, E, Freestanding, Combi, Height 1.865m, Fridge 107L,
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 2045.00 mm |
| Gross weight | 71.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 69.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.98 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit inkh 1361 xbr4e refrigerator, e, freestanding, combi, height 1865m, fridge 107l, inkh 1361 xbr4e, indesit, kulmikud

